Рада відмовилася ввести штраф за допуск дітей на дискотеку з 22:00 до 6:00

Рада відмовилася ввести штраф за допуск дітей на дискотеку з 22:00 до 6:00Верховна Рада України відмовилася ввести адміністративну відповідальність для керівників комп`ютерних клубів, дискотек, нічних клубів, інших розважальних та гральних закладів за допуск в ці заклади неповнолітніх у період з 22:00 до 6:00.

У ході засідання парламенту 29 червня за прийняття законопроекту № 4243 проголосували 45 депутатів при мінімально необхідних 226.

Проектом закону пропонувалося доповнити Кодекс про адміністративні порушення новою статтею 180-1 “Порушення розважальними та іншими закладами правил щодо заходів у сприянні охороні дитинства”.

Зокрема, за допуск неповнолітніх у комп`ютерні клуби, на дискотеку або відеотеку, у нічні клуби, а також в інші розважальні і гральні заклади, перебування в яких може зашкодити фізичному здоров`ю, духовному та морально-етичному розвитку, в період з 22:00 до 6:00 законопроектом передбачалася відповідальність у вигляді штрафу з керівників таких закладів від 340 до 850 гривень.

Також документом пропонувалося встановити відповідальність за допуск дітей, які не досягли 16-річного віку, в кафе, ресторани і бари, а також в інші подібні заклади з 22:00 до 6:00 без батьків або осіб, які їх замінюють, у вигляді штрафу з керівників відповідних закладів від 340 до 850 гривень.

Нагадаємо, раніше Міністерство сім`ї, молоді та спорту ініціювало посилення відповідальності батьків за перебування дітей до 16 років у громадських місцях і на вулиці після 22:00 без супроводу дорослих.

Як повідомлялося, 31 березня Сімферополь ввів комендантську годину для дітей, які не досягли 18 років, з 22:00. У травні комендантську годину для дітей ввели в Чернівцях. Подібні обмеження також діють в Житомирі, Вінниці та Тернополі. Розглядається можливість впровадження комендантської години для неповнолітніх і в деяких інших містах України, зокрема, у Києві.

11 червня повідомлялося, що суд Чернігова скасував комендантську годину для підлітків у Чернігівській області.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня