Мартинюк заявив, що Чечетов “усиновив” Москаля

Мартинюк заявив, що Чечетов Сьогодні на засіданні парламенту перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов у відповідь на репліку депутата від НУ-НС Геннадія Москаля заявив про готовність захищати опозицію.

Про це Чечетов заявив після того, як його не підтримали в першому читанні проекту закону, яким вносилися зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за невиконання законних вимог працівників міліції).

Народний депутат Геннадій Москаль (фракція НУ-НС), який є автором даного законопроекту, закликав коаліцію підтримати його. Він сказав, що сьогодні міліція підпорядковується владі, і, звертаючись до фракції Партії регіонів, зауважив: «Ви найбільше шукаєте порушень в опозиції».

У відповідь Чечетов сказав: “Ми захищали і будемо робити все, щоб опозиція була в нас сильною”.

Після цих слів перший заступник голови ВР Адам Мартинюк, який головує на засіданні парламенту, пожартував: «Якщо я правильно зрозумів заяву Чечетова, то він публічно усиновив Москаля й обіцяє йому будь-який захист”.

Законопроектом Г.Москаля пропонувалось встановити відповідальність за невиконання законних вимог працівників міліції щодо надання посадовими особами підприємств, установ та організацій інформації, необхідної для виконання покладених на працівників міліції обов’язків, або надання неправдивої інформації. За це пропонувалося встановити адміністративну відповідальність.

Нагадаємо, минулого тижня журнал Кореспондент зазначив, що практичні кроки Віктора Януковича і його соратників топлять рейтинг БЮТ та інших опозиційних сил.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня