Жванія очолив групу Право вибору, до якої увійшли 14 депутатів

Жванія очолив групу Право вибору, до якої увійшли 14 депутатівКоординатором групи Право вибору обраний народний депутат Давид Жванія, а секретарем – Олег Новіков.

Як повідомили в прес-службі Жванії, відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні групи.

Крім того, на засіданні було прийнято регламент роботи депутатської групи.

За словами Жванії, група сьогодні вперше зібралася офіційно. “Серед основних питань, які піднімалися під час засідання, були плани щодо подальшої парламентської діяльності та основних пріоритетів роботи групи”, – сказав парламентарій.

Жванія також повідомив, що сьогодні група Право вибору налічує вже 14 народних депутатів.

Як повідомлялося, 23 червня було оголошено про створення у Верховній Раді групи Право вибору. Серед тих, хто увійшов до групи, є народні депутати від НУ-НС Олександр Бобилєв, Валерій Борисов, Сергій Василенко, Давид Жванія, Катерина Лук`янова, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Олександр Омельченко, Іван Плющ, Сергій Харовський, Віктор Шемчук та інші. Всі ці депутати є членами фракції НУ-НС, але частина з них увійшла до коаліції.

У свою чергу спікер ВР Володимир Литвин заявив, що група не матиме будь-якого офіційного статусу в парламенті, оскільки є міжфракційним об`єднанням.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня