На Луганськ напала сарана

На Луганськ напала сарана

Київ в облозі сарани. Полчища комах несподівано з`явилися на вулицях міста, пише ТСН.ua.

Прямокриліб`ються в скло автомобілів, повзають по асфальту, ховаються в траві скверів іпарків.

Біологи пояснюють- комахи прилетіли на світло. Через сприятливі погодні умови саранарозмножилися у великій кількості і почала мігрувати.

Вчені пояснюють,що збільшення кількості комах – явище цілком природне. Таке трапляється щорокуз тим або іншим видом. Прямокрилі – ніяких хвороб не розносять і людям не дужедокучають. До того ж, у місті довго не виживуть.

Крім того,біологи переконані, що великих неприємностей від цих гостей очікувати не варто.Міські зелені насадження вони не з`їдять, а навпаки, можуть саміурізноманітнити чиєсь меню.

Проте, думкивчених щодо виду комах розділилися. Зокрема, деякі стверджують, що Луганськатакували звичайні коники, тільки дуже великі.

Як повідомлялося,у квітні в Австралії нашестя комах охопило приблизно 500 тисяч квадратнихкілометрів – від штату Квінсленд до Мельбурна і Аделаїди. Окремі зграї саранипокривали відразу 300 квадратних кілометрів. При цьому на кожен квадратний метрдоводилося до 10 комах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня