Клюєв розкритикував хід робіт з ліквідації наслідків стихії у Чернівецькій області

Клюєв розкритикував хід робіт з ліквідації наслідків стихії у Чернівецькій областіПерший віце-прем`єр Андрій Клюєв жорстко розкритикував хід робіт з ліквідації наслідків стихії у Чернівецькій області.

Як повідомили впрес-службі першого віце-прем`єра, в середу в Чернівцях у ході засідання штабуз ліквідації наслідків стихії Клюєв повідомив про звільнення керівникаоблавтодору за незадовільну роботу та надання некоректних даних. Крім того,догану одержав перший заступник міністра з питань ЖКГ Григорій Семчук. 

“Якщо такбуде проводитися робота – я до кожного доберуся. Мене такий підхід невлаштовує”, – заявив Клюєв.

“Ви повиннізалучати будь-які ресурси, організації, що перебувають у вашому віданні, аледоручення державної комісії та уряду ви повинні виконувати”, – наголосивперший віце-прем`єр, який очолює державну комісію з ліквідації наслідківпаводку в Чернівецькій області.

Клюєврозкритикував санепідслужбу за невірну інформацію по затоплені криниці.

Він також доручивприскорити роботи по забезпеченню газопостачання. У ході засідання штабувідповідні служби обіцяли зробити це в п`ятницю. Як було зазначено, в середувранці в наслідок дощів ще 795 абонентів були відключені від газопостачання.

Крім того, насьогоднішній день через дощі 12 мостів перебувають у непридатному стані.Відповідні служби, міністерства і відомства зобов`язалися ввести їх в робочийстан до жовтня.

Клюєв також давдоручення місцевим органам влади очистити від сміття русла річок під мостами. Уразі потреби, можна підключати Міністерство оборон, відзначив він.

За словамиКлюєва, ситуація з гідротехнічними спорудами в Чернівецькій області жахлива -дуже багато шлюзів, водойм, водосховищ надані в оренду приватним структурам.Держава і місцеві органи влади не мають можливості у разі надзвичайних ситуаціймінімізувати наслідки шляхом регулювання рівня води у водоймищах області.

У зв`язку з цимперший віце-прем`єр дав доручення як у Чернівецькій області, так і в регіонах,яким загрожує підтоплення, провести детальний аналіз стану всіх гідротехнічнихспоруд та укласти договори з орендодавцями про приведення їх у належний стан.

Клюєв повідомив,що роботи з мінімізації наслідків зсувів у Чернівцях ведуться – на це вжевиділено 3 млн. грн.

Посилаючись наінформацію Гідрометцентру, перший віце-прем`єр відзначив, що ситуація з погодоюполіпшується – у найближчий тиждень очікуються тільки короткочасні дощі.

Клюєв доручивнадати до ранку четверга план-графік робіт по кожному відновлюваному об`єкту.

Як повідомлялося,внаслідок сильних дощів в Україні підтоплені Чернівецька, Івано-Франківська таОдеська області. Більше за всіх постраждала Буковина.

За станом наранок 30 червня в Чернівецькій області залишаються підтопленими 1915 житловихбудинків, три населених пункти залишаються без газопостачання. У зоністихійного лиха опинилися близько 250 тисяч осіб. Стихія забрала життя двохжінок.

Гуманітарнудопомогу Україні, що постраждала від повені, за дорученням президента РФ ДмитраМедведєва надасть МНС Росії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня