Полтава має намір майже на третину збільшити територію

Полтава має намір майже на третину збільшити територіюПолтава має намір збільшити територію на 26% і займе більше 14 тис га.

Про це повідомляєпрес-служба міськвиконкому Полтави. 

Як стверджують упрес-службі, це передбачено в рамках коригування генерального плану.

“Збільшеннябуде досягнуто за рахунок територій колишніх військових частин, які вжеприпинили своє функціонування, а також земель сільських рад, які примикають докордонів міста. У рамках зміни кордонів застосовуються схеми поліпшенняекологічного стану територій, розвитку рекреаційних зон, озеленення зурахуванням актуальних проблем. Також розробляється схема розвитку магістралей,міського та зовнішнього транспорту, визначається розвиток інженерноїінфраструктури “, – наголошується в повідомленні.

У прес-службідодали, що також генпланом визначено основні функціональні зони міста. Найбільшперспективними напрямками розвитку для житлової забудови як багатоповерхової, такі садибної, є північне і південне спрямування.

***

Полтава – місто вУкраїні, адміністративний центр Полтавської області. Розташований упівнічно-східній частині країни, на Придніпровській низовині. Знаходиться нарічці Ворскла. Місто має свій герб і прапор. Площа міста – 104,42 кв. км, адміністративномісто розділене на 3 райони (Жовтневий, Київський та Ленінський). Населенняміста налічує 318 тисяч осіб. Міське самоврядування представлено міською радоюта головою міста.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня