Націоналісти України об’єднались

У Львові представники націоналістичних партій та громадських організацій підписали декларацію про намір об’єднання націоналістичних сил з метою “здійснення єдиної політики та забезпечення спільних, узгоджених та скоординованих дій” і створили відповідну координаційну раду, повідомляє Zaxid.net.
Обговорення об’єднання відбулося під час круглого столу “Об’єднання націоналістичних сил на сучасному етапі”, який пройшов у межах відзначення 69-річчя проголошення Акту відновлення Української Державності та 103-річчя від дня народження головного командира УПА Романа Шухевича.

Готовність до об’єднання задекларували КУН, УНА-УНСО, Українська партія, ВО “Тризуб”, Центр національного відродження імені Степана Бандери, ОУН-мельниківці, Братство вояків ОУН-УПА, Спілка політв’язнів та репресованих, ГО “Вічна Україна” та низка інших партій та громадських організацій правого спрямування.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня