Саудівцям заборонили брати шлюб з іноземцями

Громадянам Саудівської Аравії обох статей заборонили укладати шлюби з іноземцями. Штраф за порушення закону – 27 тисяч доларів
Дорадчий орган королівства – Рада Шури – прийняв закон, згідно з яким на осіб, що вступають у шлюб з іноземцями, накладатимуть штраф розміром до 100 тисяч ріалів (27 тисяч доларів), а також вони втратять право на отримання кредитів у банках.

Є, однак, категорія підданих, яких цей закон не стосується. Це міністри, службовці королівського двору та канцелярії принца, кабінету міністрів і Ради Шури, вищі співробітники міністерства закордонних справ, міністерства оборони, міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, королівської охорони, розвідки і підприємств оборонної промисловості. Вони зможуть вступати в шлюби з іноземцями, але тільки з дозволу монарха.

Ісламське королівство відоме своїми жорсткими і навіть екзотичними для сучасного світу законами, особливо тими, які регулюють взаємовідносини між чоловіками і жінками. Там, подібно до Ірану, діє спеціальна “релігійна поліція”, співробітники якої мають право зупиняти на вулиці пари і цікавитися, чи справді чоловік і жінка перебувають у шлюбі або є близькими родичами.

За сексуальні злочини в Саудівській Аравії може застосовуватися смертна кара, а за користування мобільним телефоном у школі – тілесні покарання.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня