ПРЕЗЕНТАЦІЯ СОС-ДИТЯЧОГО МІСТЕЧКА ЗА УЧАСТІ ПЕРШИХ ОСІБ ДЕРЖАВИ

02 липня цього року в м. Бровари (вул. Шевченка, 18. м/р-н «Зелена галявина» за районною лікарнею), що на Київщині відбудеться відкриття першого в Україні та 132-го в світі СОС-Дитячого Містечка».
ПРЕЗЕНТАЦІЯ СОС-ДИТЯЧОГО МІСТЕЧКА

ЗА УЧАСТІ ПЕРШИХ ОСІБ ДЕРЖАВИ

02 липня цього року в м. Бровари (вул. Шевченка, 18. м/р-н «Зелена галявина» за районною лікарнею), що на Київщині відбудеться відкриття першого в Україні та 132-го в світі СОС-Дитячого Містечка».

Цей проект став можливим завдяки ініціативі Асоціації СОС-Кіндердорф Інтернешнл, що являється міжнародною неполітичною організацією, яка вже 60 років захищає інтереси, права і потреби дітей та об’єднує 132 національні громадські благодійні організації в 132-х країнах світу на п’яти континентах.

В центрі уваги Асоціації діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки та діти, які знаходяться під загрозою соціального сирітства.

Проекти СОС-Дитячих Містечок успішно розвиваються на пострадянському просторі: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизія, Латвія, Литва, Росія, Узбекистан, Естонія. У 2003 році між Асоціацією «СОС-Кіндердорф» і Кабінетом Міністрів України була підписана угода про створення СОС-Дитячих Містечок і супутніх проектів в Україні (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 73-р). Таким чином, Україна стала 132-ю країною, де відкрилося СОС-Дитяче містечко.

З огляду на важливість події на свято запрошені Президент України Віктор Янукович та прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Основні частини святкової програми:

11:00 – 16:00 на території СОС-Дитячого Містечка проходять майстер-класи традиційних українських ремесел, працює експозиція Першого в світі Музею козацьких Страв www.strava.do.am

Для частування гостей досвідчені кошовари готують Борщ, козацький Куліш та Узвар.

12:00 – 13:00 приїзд журналістської експедиції з Києва, брифінг, екскурсія по Містечку;

13:00 – 13:30 прибуття високих гостей, урочиста частина: вітання Президента міжнародної благодійної організації SOS Kinderdorf International пана Гельмута Кутіна, вітання Президента України Віктора Януковича, Вітання прем’єр-міністра України Миколи Азарова, інших поважних гостей;

13:30 – 16:00 мистецька програма: виступ дитячих колективів (вихованці столичних будинків творчості). Спеціальний гість Олег Юрійович Скрипка.

Організатори:

«Благодійній Фонд «СОС-Дитяче Містечко» в Україні www.sos-mistecko.org.ua

ПА «Студія Мистецьких Ініціатив» /okochubey@ukr.net/,

Інформаційні партнери:

Інформаційна агенція НК«ІНТЕРКУЛЬТУРА»

газета «НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ» www.observer.sd.org.ua

RT.KORR Сайт свіжих новин з Росії та України: www.rt.korr.com

ХайВей портал громадянської журналістики: інтернет-видання: http://h.ua

Журналістська експедиція відправляється від Бессарабської площі 02 липня об 10:30.

Акредитація обов’язкова

Довідки: okochubey@ukr.net, +38098 536 35 94, dasha.ukraine@gmail.com +38067-906-1358

«Ми не робимо нічого особливого, ми тільки намагаємося дати дитині те, що мають інші діти.»

Г. Гмаєр
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня