БЮТ заблокував трибуну Верховної Ради

БЮТ заблокував трибуну Верховної РадиНародні депутати від фракції БЮТ заблокували парламентську трибуну і президію Верховної Ради.

Зокрема, близько 20 нардепів від фракції БЮТ на даний момент перебувають в президії парламенту. Вони заблокували вхід в президію стільцями, а також розвісили низку плакатів.

Згідно з порядком денним, сьогодні Верховна Рада планувала розглянути визначення дати і виборчої системи проведення чергових місцевих виборів, а також законопроекти Про всеукраїнський референдум і Про основи внутрішньої і зовнішньої політики.

Розгляд у другому читанні законопроектів № 6451 Про основи внутрішньої і зовнішньої політики і № 6278 Про всеукраїнський референдум заплановано на кінець ранкового засідання парламенту.

Проект постанови про призначення виборів на 31 жовтня, а також законопроекти про зміни закону про місцеві вибори, що передбачають проведення виборів за відкритими партійними списками (№ 6600) і за змішаною мажоритарно-пропорційною системою (№ 6601), стоять на порядку вечірнього засідання.

Крім того, парламент розгляне проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування підсумків рішення Стокгольмського арбітражного суду і арешту колишнього голови Державної митної служби Анатолія Макаренка.

Нагадаємо, вчора прем`єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв заявив, що від розгляду питання про створення слідчої комісії парламенту, що стосується рішення Стокгольмського суду про повернення 11 млрд куб м природного газу компанії RosUkrEnergo, залежатиме подальша робота Ради.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня