Скандального віце-мера Одеси звільнили з-під варти

Скандального віце-мера Одеси звільнили з-під вартиВіце-мера Одеси Вахтанга Убірію звільнено з-під варти. Про це повідомили в Головному управлінні МВС України в Одеській області.

“За звинуваченням Убірія за скоєння злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, Приморський суд Одеси відмовив в обранні утримання його під вартою як запобіжного заходу”, – говориться в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше віце-мера, який застосував вогнепальну зброю під час конфлікту на полігоні побутових відходів Дальницькі кар`єри, усунули від посади на період досудового слідства. Правоохоронці виявили в одному з кабінетів мерії пістолет, що належить Убірії. Приморський суд Одеси 19 червня виніс постанову про взяття віце-мера під варту, однак того ж вечора віце-мер доставили до реанімації міської клінічної лікарні N 3, де йому діагностували інфаркт.

В Одесі розпалився конфлікт навколо контролю над вивезенням сміття між Одеською міськрадою та Товариством з обмеженою відповідальністю Союз, яке пов`язують з лідером партії Родіна Ігорем Марковим. 11 червня Господарський суд Одеської області зобов`язав управління житлово-комунального і паливно-енергетичного комплексу Одеської міськради надати допуск ТОВ Союз до користування майном полігону Дальницькі кар`єри. Водночас, безперешкодно потрапити на звалище техніці компанії Союз не вдалося. Чиновники Одеської міськради, віце-мери Вахтанг Убірія і Микола Сердюк у супроводі охорони спробували перешкодити в`їзду на територію звалища техніці. У ході конфлікту Убірія зробив постріл у повітря з невстановленого пістолета. Свої дії в ефірі одеського телеканалу Круг-інформ Убірія пояснив тим, що намагався привернути увагу міліції.

Одеська міліція порушила за даним фактом кримінальну справу за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). На місці події оперативники виявили гільзу від патрона калібру 9 мм.

Одеська міськрада, у свою чергу, називає дозвіл Господарського суду Одеської області забезпечити безперешкодний доступ на звалище ТОВ Союз рейдерським захопленням, а конфліктну ситуацію – провокацією на адресу мерії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня