Рівень води в Дунаї в Одеській області досяг історичного максимуму

Рівень води в Дунаї в Одеській області досяг історичного максимумуВода в Дунаї в районі Рені Одеської області піднялася вище історичного максимуму. МНС побоюється прориву дамби.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в Головному управлінні Міністерства з питань надзвичайних ситуацій в Одеській області.

“Наразі йде фільтрація дамби в районі Рені. Греблю в будь-який момент може прорвати”, – зазначили в МНС.

За даними управління з питань надзвичайних ситуацій Одеської обладміністрації, за минулу добу вода піднялася в районі Рені і Ізмаїла, відповідно на 3 і 2 см, в районі Вилкове спала – на 1 см.

Таким чином, рівень води в Дунаї в районі Рені перевищує критичний на 49 см, в районі Ізмаїла – на 35, в районі Вилкове – на 9.

Станом на 8 ранку четверга жертв і постраждалих в результаті повені немає.

Як повідомлялося, внаслідок сильних дощів в Україні підтоплені Чернівецька, Івано-Франківська та Одеська області. Найбільше постраждала Буковина. У зоні стихійного лиха опинилися близько 250 тисяч осіб. Стихія забрала життя двох жінок.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня