У Києві частково обмежать рух транспорту у зв`язку з візитом Гілларі Клінтон

У Києві частково обмежать рух транспорту у зв`язку з візитом Гілларі КлінтонУ п`ятницю, 2 липня, у зв`язку з офіційним візитом держсекретаря США Гілларі Клінтон в Києві буде обмежено рух транспорту.

У Відділі зв`язків з громадськістю Управління ДАІ Головного управління МВС України в Києві повідомили, що на дорозі проходження кортежу офіційної делегації будуть вводитися тимчасові обмеження у русі транспорту.

Державтоінспекція міста рекомендує водіям при можливості планувати свої поїздки таким чином, щоб протягом п`ятниці об`їжджати центральну частину міста.

ДАІ Києва радить водіям, як і завжди в такому випадку, бути гранично уважними, дотримуватися сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, а також не залишати транспорт з порушенням правил паркування.

Нагадаємо, державний секретар США Гілларі Клінтон відвідає Україну з офіційним візитом 2-3 липня. Під час майбутнього турне країнами Східної Європи і Кавказу Клінтон зустрінеться з колишнім прем`єром України Юлією Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня