Янукович приніс на нараду із силовиками кокаїн і марихуану

Янукович приніс на нараду із силовиками кокаїн і марихуануПрезидент Віктор Янукович розкритикував роботу правоохоронних органів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Він приніс на засідання марихуану і кокаїн, заявивши, що співробітники Адміністрації Президента змогли купити ці речовини в інтернет-магазині.

“Особливо турбує ситуація із розповсюдженням в Україні наркотичних засобів, особливо серед неповнолітніх. Я вважаю недостатніми дії правоохоронних органів щодо викорінення і попередження цього зла, а, можливо, і злочинними”, – сказав він.

При цьому Янукович зазначив, що його турбує не стільки ситуація зі злочинністю та боротьбою з обігом наркотиків, скільки неадекватність оцінки цієї боротьби в суспільстві та окремими керівниками силових структур.

На нараді Президент продемонстрував низку наркотичних і психотропних засобів, придбаних за його дорученням управлінням Адміністрації Президента через інтернет-магазини.

Зокрема, Янукович показав, що таким чином було придбано марихуану, кокаїн, інші наркотичні та психотропні речовини, а також деякі медичні препарати, що відпускаються за рецептом.

“Про яку роботу можна говорити, якщо через інтернет-магазини можна придбати весь асортимент наркотичних засобів?”, – обурився Президент. “Ви знаєте про це, шановні керівники, міністри, генеральний прокуроре?”, – звернувся він до присутніх на нараді. Після ствердної відповіді Янукович сказав: “Так Ви що – допомагаєте або приймаєте рішення?”.

Глава держави також назвав незадовільною роботу Міністерства охорони здоров`я в цьому напрямку.

Президент наголосив, що дана нарада проводиться за його ініціативою. За його словами, результатом наради має стати план дій з системної та безкомпромісної боротьби зі злочинністю та незаконним обігом наркотичних засобів.

Янукович доручив керівникам міністерств і відомств, присутніх на нараді, в двомісячний термін підготувати пропозиції, щоб законодавчим шляхом і рішеннями Кабінету міністрів створити “дієву систему по боротьбі з незаконним обігом наркотиків”.

За словами Президента, у вересні буде проведено ще одне подібну нараду і у випадку відсутності конкретних пропозицій “будуть жорсткі висновки”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня