УГКЦ може підтримати створення єдиної Помісної церкви

УГКЦ може підтримати створення єдиної Помісної церквиПредстоятель Української Греко-католицької церкви кардинал Любомир Гузар заявив, що очолювана ним УГКЦ могла б підтримати створення єдиної Помісної церкви в Україні, якщо таким буде бажання всіх українських православних церков.

Про це кардинал заявив журналістам у Рівному перед зустріччю з мером Володимиром Хомком.

Гузар повідомив, зокрема, що відвідав Рівне проїздом з Луцька, де брав участь у засідання постійного синоду УГКЦ.

Говорячи про відносини церкви і держави в сучасній Україні, предстоятель УГКЦ висловив побажання, щоб між церковною владою і державною владою було більше розуміння, хоча, за його словами, в практичному житті влада і церква є незалежними. “Але ми є партнерами, – зауважив кардинал Гузар. – Ми служимо одному й тому ж народу, людям. І це важливо”.

Як повідомлялося, в червні Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Вселенським патріархом Варфоломієм у Стамбулі заявив, що підтримує процес єднання православ`я і його посилення з центром у Константинополі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня