У Києві оберуть найкрасивіший балкон

У Києві оберуть найкрасивіший балконСьогодні, 1 липня, інтернет-журнал Наш Київ за підтримки Київської міської державної адміністрації і сайту Корреспондент.net запустив третій щорічний інтернет-конкурс Квітуче місто.

У рамках конкурсу відбудеться голосування за найкрасивіший балкон міста. Голосувати і помістити фото вашого балкона можна на сайті www.balkon.nashkiev.ua.

До номінацій Найкращий балкон, Найкращий літній майданчик цього року додали нову номінацію – Найкращий двір, в якій відзначать мешканців багатоквартирних будинків, які власноруч впорядкували прибудинкову територію.

Переможців визначать відвідувачі сайту конкурсу і авторитетне журі за підсумками голосування. Конкурс триватиме три місяці.

Дізнатися детальніше про умови конкурсу і взяти участь можна за адресою www.greencity.nashkiev.ua.

Нагадаємо, що інтернет-журнал Наш Київ проводить конкурс на квітучий київський балкон уже втретє. Минулого року у змаганнях взяли участь 150 балконів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня