У Києві відкрили нову станцію річкового трамвая

У Києві відкрили нову станцію річкового трамваяСьогодні, 1 липня, комунальне підприємство Плесо відкрило станцію річкового трамвая Наводницький парк у Києві.

Як повідомив заступник генерального директора з питань стратегічного планування та розвитку підприємства Михайло Чобану, вартість проїзду в трамваї складе 15 гривень, при цьому діятиме безкоштовне перевезення окремих категорій громадян.

Інвестиції у відкриття нової станції та обслуговування трамвая Чобану не повідомив, зазначивши, що інвестиції були приватними, а не з міського бюджету.

Заступник гендиректора також зауважив, що в перспективі у планах відкриття ще кількох станцій, серед яких Гідропарк, Дніпро та інші.

За його словами, відкриття нових станцій буде залежати від пасажиропотоку.

Трамвай курсуватиме між станціями Поштова площа – Березняки – Наводницький парк – Поштова площа.

Нагадаємо, вчора, 30 червня, у Києві річковий трамвай здійснив свій перший тестовий рейс Дніпром перед відкриттям сезону. Офіційний старт початку перевезень планується наступного тижня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня