В Адміністрації Президента розповіли, як купували ЛСД

В Адміністрації Президента розповіли, як купували ЛСДВ Адміністрації Президента розповіли, як купували наркотики за дорученням Глави держави і запропонували заблокувати інтернет-сайти, за допомогою яких поширюються наркотичні речовини.

Як повідомив заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Васильєв, існує два найбільш поширені способи придбання наркотичних засобів: безпосередньо в аптеках, а також через інтернет.

Саме таким чином співробітники Адміністрації Президента купили низку сильнодіючих препаратів в аптеках, при цьому у них не вимагали рецепта, що, як наголосив Васильєв, прямо суперечить наказу Міністерства охорони здоров`я України N793.

“Особливої уваги заслуговує практика придбання наркотичних засобів через інтернет, на що звернув увагу Президент. На запит придбати суміші для куріння знайдено понад 116 тисяч електронних адрес і персональних оголошень. Аналогічно – і щодо інших наркотичних та сильнодіючих препаратів”, – заявив Васильєв.

“Вибірковим шляхом через такі інтернет-магазини ми за Вашим дорученням, Вікторе Федоровичу, придбали наркотичні речовини, починаючи від важких наркотиків до більш легких. Так, на відповідну електронну адресу було скеровано запит на придбання 10-15 марок ЛСД. Продавець з Москви дав позитивну відповідь і запитав про місцеперебування покупця. Було повідомлено, що ми перебуваємо в Києві. Після цього продавець запропонував сплатити вартість наркотику через платіжний термінал, поповнивши картку із зазначеним кодом, і протягом певного часу отримати фото з місцем, де закладено наркотик і детальною інструкцією з його вилучення”, – розповів Васильєв.

Він також звернув увагу на те, що з метою популяризації наркотиків продавці створюють певні сайти, на форумах яких покупці обмінюються враженнями від придбаного препарату і обговорюють питання його придбання. “У такій ситуації виникає питання щодо ефективності дії відповідних уповноважених органів, на які законом прямо покладено обов`язок боротися з цим небезпечним явищем”, – наголосив Васильєв.

За словами Васильєва, співробітники АП, проаналізувавши стан справ у даній сфері, розробили низку заходів, в тому числі законодавчих, спрямованих на підвищення відповідальності відповідних державних органів, а також посилення контролю за обігом наркотичних і психотропних речовин.

“Перш за все пропонується посилити кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення порядку обігу наркотичних речовин, а також вирішити питання блокування відповідних інтернет-сайтів, як це робиться в багатьох країнах”, – підсумував він.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович розкритикував роботу правоохоронних органів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Він приніс на нараду з керівниками силових органів марихуану і кокаїн, заявивши, що співробітники Адміністрації Президента змогли купити ці речовини в інтернет-магазині.

“Про яку роботу можна говорити, якщо через інтернет-магазини можна придбати весь асортимент наркотичних засобів?”, – обурився Президент. “Ви знаєте про це, шановні керівники, міністри, генеральний прокуроре?”, – звернувся він до присутніх на нараді. Після ствердної відповіді Янукович сказав: “Так Ви що – допомагаєте або приймаєте рішення?”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня