ДАІ: Ранкові затори на площі Шевченка у Києві не пов`язані з проїздом кортежу Януковича

ДАІ: Ранкові затори на площі Шевченка у Києві не пов`язані з проїздом кортежу ЯнуковичаРанкові затори на площі Шевченка у Києві не пов`язані з проїздом кортежу Президента України Віктора Януковича, а виникають виключно через недосконалість в цьому місці транспортної розв`язки.

Про це сьогодні, 1 липня, заявив заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков, відповідаючи на питання журналістів.

“Затори вранці на площі Шевченка не можуть бути пов`язані з проїздом особи, що охороняється. Це пов`язано з поганою транспортною інфраструктурою в цьому місці і великим потоком транспорту, який вранці в`їжджає до Києва”, – сказав Резніков.

Нагадаємо, на початку червня ДАІ розробила для Президента України Віктора Януковича новий маршрут, яким Глава держави їде на роботу й додому. Пізніше, 17 червня, джерело газети Сегодня, близьке до спецслужб, повідомило про надходження оперативної інформації щодо того, що на шляху проходження кортежу Віктора Януковича можуть закласти вибухівку. 11 червня видання з посиланням на джерело в Адміністрації Президента повідомляло, що маршрут проходження кортежу Януковича поміняли через підготовлюваний замах.

У травні керівництво ДАІ запевняло, що кількість заторів у Києві внаслідок проїзду кортежу Президента від місця проживання на роботу зменшилася.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня