В АП запевнили, що Янукович демонстрував наркотики законно

В АП запевнили, що Янукович демонстрував наркотики законноЕкс-генеральний прокурор, заступник глави Адміністрації Президента України Геннадій Васильєв заявляє, що співробітники АП, які за дорученням Президента України Віктора Януковича здійснили контрольну закупівлю наркотичних засобів через інтернет, діяли згідно із законодавством, що не тягне ніякої кримінальної відповідальності.

Про це Васильєв сказав в інтерв`ю журналістам, коментуючи заяви деяких політиків про те, що придбання співробітниками АП наркотичних засобів, продемонстрованих сьогодні Главою держави на нараді, є протизаконною дією.

“Диспозиція статті (Кримінального кодексу) має деякі положення: скуповування з метою збуту або споживання”, – зазначив заступник глави АП і уточнив, що тільки за такі дії настає кримінальна відповідальність.

За словами Васильєва, співробітники Адміністрації Президента здійснили таку контрольну закупівлю наркотиків для того, щоб “показати проблему”.

“Ми ж не збираємося колотися, ми не збираємося споживати або продавати … Ми говоримо: ось, є проблема, зверніть увагу на це”, – пояснив Васильєв.

В Адміністрації Президента уточнили, що контрольна закупівля наркотичних речовин проводилася згідно з чинним законодавством під негласним контролем правоохоронних органів.

Як повідомили в прес-службі АП, всіх, хто був причетний під час цієї закупівлі до незаконного розповсюдження наркотичних засобів, затримали правоохоронці.

Нагадаємо, що Президент Віктор Янукович розкритикував роботу правоохоронних органів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Він приніс на нараду з керівниками силових органів марихуану і кокаїн, заявивши, що співробітники Адміністрації Президента змогли купити ці речовини в інтернет-магазині.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня