У ДАІ заявили, що водії можуть знімати на відео складання протоколу

У ДАІ заявили, що водії можуть знімати на відео складання протоколуУ ДАІ не бачать підстав для перешкоджання водіям здійснювати фото-і відеофіксацію складання інспектором протоколу про порушення правил дорожнього руху.

“Коли деякі водії знімають на фото або телефон, на сьогоднішній день я не бачу підстав, що ця особа здійснює це незаконно”, – заявив заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков.

За його словами, законних підстав припинити зйомку в ДАІ немає, якщо це не стосується затримання правопорушника і може заважати виконанню службових обов`язків співробітнику ДАІ.

При цьому Резніков зауважив, що подібна візуальна інформація час від часу з`являється в мережі інтернет, аналізується керівництвом ДАІ і певною мірою допомагає усувати недоліки в роботі інспекторів ДАІ.

Він також повідомив, що з початку цього року за отримання хабарів від водіїв до суворої відповідальності було залучено 17 співробітників ДАІ. Водночас, зафіксовано 1432 факти спроб дачі хабарів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня