Доній та Герасим`юк вступили в депутатську групу За Україну!

Доній та Герасим`юк вступили в депутатську групу За Україну!Народні депутати Олесь Доній та Ольга Герасим`юк (фракція Наша Україна-Народна самооборона) заявили про вступ у депутатську групу За Україну! у Верховній Раді.

Про це повідомили в прес-службі депутатської групи За Україну!.

“Провідною ідеологією влади стає російський націоналізм. І очевидно, що патріотичні сили повинні об`єднуватися, об`єднуватися для протидії деукраїнізації”, – заявив Доній.

Він зазначив, що “єдиною групою в парламенті, яка може протистояти наступу на українські цінності, залишилася група За Україну!”.

Доній закликав колег, “яким не байдужі Україна й українські інтереси”, підтримати його вибір і вступати у групу За Україну!.

“Зараз дуже важливо підтримати Україну і українські цінності, а єдиною силою, яка має чітке ідеологічне спрямування і послідовно відстоює українські позиції в парламенті, є група За Україну!, яку очолює В`ячеслав Кириленко”, – заявила Герасим`юк.

Вона наголосила, що “сьогодні, як ніколи, важливо стати в один ряд з людьми, які не опускають руки, стоять на українських позиціях і відстоюють українські інтереси”.

Як повідомлялося, раніше політична рада партії Народна самооборона прийняла рішення про припинення існування однойменної депутатської групи у Верховній Раді.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня