В Україні зареєстровано нову партію – Молодь до влади

В Україні зареєстровано нову партію - Молодь до владиМіністр юстиції України Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію нової політичної партії – Молодь до влади.

Як повідомив Мін`юст, організація була зареєстрована на підставі рішення установчих партійних зборів від 1 грудня 2009 року. На цих зборах було затверджено статут партії.

Своєю метою Молодь до влади визначила виконання програми партії шляхом реалізації її положень через представництво в органах державної влади всіх рівнів, у Верховній Раді України, органах місцевого самоврядування.

Згідно з інформацією, наданою Мін`юсту, головою партії обраний Валентин Скрипинець (1983 року народження, працює в ПП Укрекспедит).

Політична партія Молодь до влади стала 182-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні. Раніше Мін`юст зареєстрував партію Ведуча сила.

***

Відповідно до закону Про політичні партії в Україні діяльність партії може здійснюватися лише після її реєстрації. Реєстрацію політичних партій здійснює Міністерство юстиції України після перевірки поданих матеріалів. Політична партія є добровільним об`єднанням громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку. Партії сприяють формуванню і вираженню політичної волі громадян, беруть участь у виборах та інших політичних заходах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня