Українські правоохоронці вилучили рекордну партію кокаїну

Українські правоохоронці вилучили рекордну партію кокаїнуДержавна митна служба та Служба безпеки України 29 червня під час поглибленого митного огляду судна, яке прибуло з Чилі в Одеський морський порт, виявили контрабанду близько 152 кг кокаїну.

Як повідомила сьогодні прес-служба Митниці, таким чином, українські правоохоронці спільно з адміністрацією боротьби з наркотиками США (DЕА, Варшавський офіс) завершили тривалу спецоперацію з ліквідації транснаціонального каналу контрабанди наркотиків з країн Латинської Америки в Європу.

Наркотики були заховані у спеціально обладнаних схованках всередині 200 палубних дощок. Відповідно до заявлених для митного оформлення документів, контейнер з дошками в кількості 8,7 тисячі штук, загальною вагою 2,3 тонни, переміщувався з Болівії на адресу однієї з українських фірм.

Під час огляду за допомогою пересувного рентгенівського апарата було встановлено, що всередині дощок були поліетиленові брикети з речовиною білого кольору. Всього було вилучено 572 брикети (близько 265 г кожен) загальною вагою 152 кг. Експрес-аналіз виявленої речовини дав позитивний результат на кокаїн.

Це найбільша партія кокаїну, вилучена українськими правоохоронцями за останні 12 років. Наразі здійснюються заходи, спрямовані на притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до організації та вчинення контрабанди наркотичних засобів.

Нагадаємо, у травні співробітники СБУ затримали в Одесі громадянина однієї з балтійських країн за підозрою в контрабанді 1,5 кг кокаїну.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня