Апеляційний суд Криму визнав росіянина винним у шпигунстві

Апеляційний суд Криму визнав росіянина винним у шпигунствіАпеляційний суд Криму засудив до восьми років позбавлення волі громадянина Росії, який збирав на півострові секретні відомості для Китаю.

Про це сьогодні, 1 липня, повідомила прокуратура Криму. Згідно з повідомленням, Апеляційний суд автономії, розглянувши представлені прокуратурою докази провини росіянина у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.114 Кримінального кодексу України (шпигунство), визнав їх достатніми і засудив шпигуна до восьми років ув`язнення.

“Складальник даних, що становлять державну таємницю, був спійманий на одному з кримських військових полігонів в середині липня минулого року”, – відзначили в прес-службі.

Як повідомлялося, в лютому Апеляційний суд Житомирської області засудив трьох працівників державного авіаремонтного заводу Мігремонт (Запоріжжя) до 7, 10 і 11 років тюремного ув`язнення за державну зраду у формі шпигунства на користь Китаю.  

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня