На Жуковому острові в Києві почалася забудова

На Жуковому острові в Києві почалася забудоваГромадська організація Збережи старий Київ повідомила, що на Жуковому острові в Києві почалася забудова.”Незважаючина те, що останні три роки триває судовий процес, покликаний зупинитинезаконну роздачу земель ландшафтного заказника Жуків острів, наострові почалася забудова”, – заявили в Збережи старий Київ.

Якйдеться у повідомленні, громадські організації звернулися доконтролюючих органів із проханням зупинити незаконне, на їхню думку,будівництво.

***

Нагадаємо, що ландшафтний заказник Жуків острів створено в 1999 році в Голосіївському районі Києва. Своїм рішенням 162/1996 від 22 серпня 2007 року Київська міська рада скоротила площу заказника з 1794 га до 196 га.

Уквітні 2009 року Генеральна прокуратура попросила Верховний Судпереглянути рішення судів, які відмовилися скасувати рішення Київськоїміської ради.

Однаку травні 2009 року Вищий Господарський суд відмовив прокуратурі Києва вкасаційному проханні у справі однієї з фірм, яка збирається зводитикотеджі на території заповідника Жуків острів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня