Тимошенко натякнула, що Янукович і Азаров повинні “накласти на себе руки від ганьби”

Тимошенко натякнула, що Янукович і Азаров повинні Лідер опозиції Юлія Тимошенко оприлюднила текст рішення Стокгольмського арбітражного суду щодо повернення компанії «РосУкрЕнерго» 11 млрд. кубометрів газу, з якого випливає, що під час судових слухань у Стокгольмі НАК «Нафтогаз України» відмовився від своєї позиції про наявність правових підтверджень законності придбання цього газу у ВАТ «Газпром».@page { margin: 2cm }P { margin-bottom: 0.21cm }–>

“Убудь-якій країні після оприлюдненнятаких документів і цих фактів це призвелоб як мінімум до самовідставки уряду йПрезидента, а там, де є більше совістіі більше честі, можливо, посадовці, якібули до цього причетні в інших країнахвзагалі наклали б на себе руки відганьби, пов’язаної з такими обставинами”,- сказала Тимошенко.

Лідер опозиціїзачитала декілька основних пунктіврішення Стокгольмського арбітражу, вяких йдеться про те, що НАК «НафтогазУкраїни» визнав, що не має достатніхправових підстав для володіння природнимгазом в обсязі 11 млрд. куб. м, а такождобровільно взяв на себе зобов’язаннясплатити штрафні санкції у зв’язку зцим конфліктом.

“У постановчійчастині рішення арбітражного судуарбітражний суд, оцінюючи, що все щоприймається, носить присмак корупції,вони спеціально пунктом 8 постановчоїчастини вносять такий пункт. Цитую: «Всвязи среди прочего НАК «Нафтогаз»более не утверждает, что предполагаемоеприобретение 11 млрд. куб. м газа 3 февраля2009 года имело достаточные правовыеоснования, эта позиция подтверждаетсядоказательствами в расположениитрибунала». Все, що тут викладено, – це,по суті справи, історія злочину. Це те,за що рано чи пізно будуть відповідатипосадовці на чолі з Віктором Януковичемза те, що вони прямо здали в арбітражномуСтокгольмському суді інтереси України,позицію “Нафтогазу” “, – заявилаТимошенко.

У той же час, вонапідкреслила, що не покладає відповідальністьна арбітражний суд у зв`язку з такимрішенням.

“Я ні в жодному разі непокладаю відповідальність на Стокгольмськийарбітражний суд, це виключаєтьсяповністю. Справа в тому, що так Українапредставила свою позицію, що уСтокгольмського арбітражного суду небуло інших можливостей, як прийняти іпо суті легалізувати мирову угоду міжНАК Нафтогаз України, який і представлявУкраїну в цій суперечці, і RosUkrЕnergo, якебуло представлено Фірташем і підтриманона найвищому президентському рівні вУкраїні”, – зазначила лідер опозиції.

Якповідомлялося, народні депутати прийнялирішення створити в парламенті Тимчасовуслідчу комісію щодо рішення Стокгольмськогоарбітражного суду від 8 червня,розслідування фактів корупційноїдіяльності RosUkrEnergo та причетності доцього посадових осіб органів державноївлади, арешту екс-голови Державноїмитної служби Анатолія Макаренка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня