Кучма попрощався з колишнім президентом Литви Альгірдасом Бразаускасом

Кучма попрощався з колишнім президентом Литви Альгірдасом БразаускасомСьогодні, 1 липня, екс-президент України Леонід Кучма взяв участь у похоронах колишнього президента Литви Альгірдаса Бразаускаса.Про це повідомляє офіційний сайт президента Литви Далі Грібаускайте.

Попрощатисяз Бразаускасом також приїхали президенти Естонії Тоомас Хендрік Ільвес,Латвії Валдіс Затлерс, Грузії Михайло Саакашвілі, голова Адміністраціїпрезидента Росії Сергій Наришкін, заступник прем`єр-міністра БілорусіВіктор Буря, делегація Азербайджану на чолі із заступникомпрем`єр-міністра Азербайджану Ельчин Ефендієва, колишній президентФінляндії МартіАхтісаарі, екс-президенти Польщі Лех Валенса та Олександр Кваснєвський,а також представники Австрії, Євросоюзу та Казахстану.

Крімтого, на траурній церемонії були присутні колишній президент ЕстоніїАрнольд Рюйтель, колишній президент Латвії Гунтіс Улманіс і колишнійпрем`єр-міністр Латвії Андріс Берзіньш.

Якповідомлялося, Президент України Віктор Янукович висловив співчуттяПрезидентові Литовської Республіки Далі Грібаускайте у зв`язку зісмертю екс-президента Альгірдаса Бразаускаса.

***

Альгірдаса Бразаускаса помер на 78-му році життя після тривалої хвороби.

У 2001 році він став главою уряду. За його прем`єрства Литва стала членом НАТО і Євросоюзу. У 2007 році він пішов з активної політики. До останнього часу Альгірдас Бразаускаса залишався почесним головою соціал-демократичної партії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня