ДАІ дозволить водіям самостійно оформлювати ДТП

ДАІ дозволить водіям самостійно оформлювати ДТПДержавтоінспекція сподівається найближчим часом запровадити «європоротоколи», які дозволяють оформлювати невеличкі дорожньо-транспортні пригоди, в яких немає травмованих і загиблих, без участі співробітників ДАІ.

Про це сьогодні на прес-конференції у ДАІ заявив правозахисник Едуард Багіров, який бере участь у розробці відповідної законодавчої ініціативи.

Багіров підкреслив, що ці нововведення дозволять уникнути пробок на дорогах, оскільки після ДТП водіям не доведеться чекати на співробітників ДАІ на місці пригоди.

За словами правозахисника, подібні “європротоколи” вже діють у багатьох країнах і їхнє запровадження необхідне і в Україні у рамках підготовки до Євро-2012.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект норми якого передбачають можливість оформлення ДТП без підключення до цієї процедури ДАІ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня