Опозиція залишила зал засідання Ради

Опозиція залишила зал засідання РадиУ Верховній Раді України триває розгляд у другому читанні законопроекту про засади внутрішньої і зовнішньої політики.

Станом на 21:15 ВР розглянула 146 поправок із 423, поданих до законопроекту. У сесійній залі відсутні депутати фракції БЮТ і майже повністю – фракції НУ-НС.

Декілька депутатів від НУ-НС залишилися у сесійній залі, щоб наполягати на розгляді своїх поправок. Зокрема, це депутати Юрій Кармазін та Іван Заєць.

У сесійній залі також перебувають не більше 40 депутатів від коаліції.

У ложі преси перебуває 4 журналісти від інформаційних агентств, які чекають на голосування.

Лідер групи За Україну! В’ячеслав Кириленко заявив, що в сесійній залі під час обговорення у другому читанні проекту закону “відбувається чистої води профанація демократичного процесу”.

За його словами, у залі від коаліції присутні 50 депутатів, але під час голосування за закон буде достатньо голосів, аби його ухвалити.

Також Кириленко підкреслив, що поправки опозиції не враховуються. На думку депутата, у Верховній Раді “є спроба підмінити справжнє обговорення цього питання фарсом. І в цьому фарсі ми не братимемо участі” – сказав він.

Парламент вже розглянув 65 з 423 поправок до даного закону.

Як повідомлялося, 3 червня Верховна Рада прийняла за основу запропонований Президентом Віктором Януковичем законопроект Про основи внутрішньої і зовнішньої політики.

Янукович пропонує виключити з закону норми, згідно з якими держава інтегрується в євроатлантичний простір безпеки і хоче отримати членство в НАТО

Також  Президент пропонує визначити пріоритетним принципом зовнішньої політики отримання нашою державою членства в Європейському Союзі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня