У зв`язку з підтопленням житлових будинків у Красноперекопську оголошено НС

У зв`язку з підтопленням житлових будинків у Красноперекопську оголошено НСУ результаті сильних дощів 30 червня – 1 липня в місті Красноперекопськ (АР Крим) були підтоплені житлові будинки, садиби, садові ділянки і оголошена надзвичайна ситуація місцевого значення.

Про це кореспонденту повідомили в прес-службі Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства. 

Згідно з повідомленням, у місті Красноперекопську в ніч на 1 липня сталося підтоплення 60 будинків і 22 садиб по вулиці Мічуріна, Первушина та Пирогова, а також ділянок садово-городницьких товариств Дружба і Едельвейс. 
Місцева влада визнали ситуацію, що склалася в місті Красноперекопську надзвичайною ситуацією місцевого значення. 

“Ми звернулися до міської влади з пропозицією допомоги у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого значення, – прокоментував ситуацію голова Рескомводхоза АРК Олександр Лієв. – Наша підвідомча організація в Красноперекопське – управління водного господарства – готова виділити необхідну техніку та особовий склад “. 
Для відкачування води з підтопленої території за станом на 18:00 1 липня задіяні 3 комунальні дренажних насосних станції, 3 пожежні машини, 4 трактори-екскаватора і 78 осіб. 

“Існувала велика вірогідність підтоплення села Ішунь Красноперекопського району, – повідомив Лієв. – Ліквідувати цю загрозу вдалося завдяки ефективно довела своє призначення дренажної системи, керованої Красноперекопським управлінням водного господарства, і злагодженій роботі його співробітників “. 
За даними Рескомводхоза АРК, такі сильні опади випадуть ще 2 липня, а протягом наступного тижня їх інтенсивність буде зменшуватися. 

Як повідомлялося, внаслідок зливових дощів 30 червня – 1 липня мали місце локальні підтоплення будинків і вулиць у кількох районах Криму. Підтоплення відбувалися через випадання великої кількості опадів, що досягали в деяких районах 90 мм за годину (в середньому по Криму за тиждень – 50 мм), а також унаслідок значного підняття грунтових вод.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня