Парламент відмовився включити пряму трансляцію засідання

Парламент відмовився включити пряму трансляцію засіданняПарламент відмовився включити пряму трансляцію засідання на телеканалі Рада.

На засіданні у четвер, 1 липня, пізно ввечері під час розгляду поправок до законопроекту про основи внутрішньої і зовнішньої політики член фракції Наша Україна – Народна самооборона Іван Заєць звернувся до голови Верховної Ради Володимира Литвина з питанням, чому засідання парламенту не транслюється на парламентському телеканалі. Депутат попросив відновити трансляцію. 

Спікер Литвин пояснив Зайцю, що депутати проголосували за продовження засідання Верховної Ради, проте не приймали рішення про продовження трансляції засідання після 18:00. 

У той же час Литвин виніс на голосування пропозицію включити пряму трансляцію на телеканалі Рада, але таку пропозицію підтримали 18 народних депутатів з 273. 

Тим часом, Верховній Раді України залишилося розглянути менше 80 поправок, внесених у законопроект про засади внутрішньої і зовнішньої політики для розгляду у другому читанні. 

За станом на 22:45 ВР розглянула 348 поправок із 423. 
У сесійній залі продовжують знаходитися не більше 30 депутатів від коаліції, а в ложі преси – четверо журналістів інформаційних агентств. 

Депутати Верховної Ради від фракцій Блоку Юлії Тимошенко і блоку Наша Україна-Народна самооборона залишили зал засідань парламенту і вирішили не брати участь у розгляді Радою законопроекту Про основи внутрішньої і зовнішньої політики у зв`язку з тим, що переважну кількість внесених ними поправок до документа були відхилені. 

Як повідомлялося, 3 червня Верховна Рада ухвалила за основу запропонований Президентом Віктором Януковичем законопроект Про основи внутрішньої і зовнішньої політики

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня