КМІС: Рейтинг Януковича вищий, ніж сукупний рейтинг Тимошенко, Тігіпка і Яценюка

КМІС: Рейтинг Януковича вищий, ніж сукупний рейтинг Тимошенко, Тігіпка і ЯценюкаЗгідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, Президент України Віктор Янукович є беззаперечним лідером за популярністю серед політиків.

Якщо б вибори Президента відбулися найближчим часом, за нинішнього Главу держави Віктора Януковича проголосували б 39,2% українців, за лідера БЮТ Юлію Тимошенко – 11,8%, а за віце-прем`єра Сергія Тігіпка – 11,6%.

На четвертому місці в президентському рейтингу розташувався народний депутат Арсеній Яценюк, за якого готові проголосувати 4,7% опитаних. Більш ніж 1% виборців готові проголосувати за лідера ВО Свобода Олега Тягнибока (2,4%), лідера партії УДАР Віталія Кличка (2,2%), лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка (1,5%), лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка (1,1%).

За екс-президента Віктора Ющенка готові проголосувати 0,8% опитаних. Проти всіх проголосували б 5,4% опитаних, не пішли б на вибори – 7,6%, важко відповісти на питання – 9,6%.

Згідно з результатами опитування, серед партій перше місце в рейтингу займає Партія регіонів. Регіоналів готові потримати 38% з тих, хто погодився б взяти участь у голосуванні. На другому місці Блок Юлії Тимошенко – 11,3%, далі розташувалася Сильна Україна Сергія Тігіпка – 7,1%, а також Фронт змін Арсенія Яценюка – 3,8%. Крім того, шанси потрапити до Верховної Ради мають ВО Свобода – 2,7% і Комуністична партія України – 2,5%.

Рейтинг Блоку Кличка становить 1,6%, Блоку Литвина – 1,1%, а Блоку Гриценка – 1%. Партію Ющенка готові підтримати 0,7% опитаних. Проти всіх проголосували б 8,1% респондентів, ще 11,8% – не визначилися зі своїм вибором.

Опитування було проведено з 11 по 20 червня в усіх областях та регіонах України. У цілому було опитано 2028 респондентів у віці від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня