Джерела: Семиноженка звільнили з ініціативи Януковича і без відома Азарова

Джерела: Семиноженка звільнили з ініціативи Януковича і без відома АзароваСьогоднішнє звільнення Володимира Семиноженка з посади віце-прем`єра з гуманітарних питань відбулося без відома прем`єр-міністра Миколи Азарова.

Про цеРБК-Україна повідомили джерела в парламентській фракції Партії регіонів. 

“ЗняттяСеминоженко – це, по суті, пряма ініціатива Президента Віктора Януковича”,- сказав нардеп від ПР. Він не зміг пояснити, яким чином проект постанови прозняття віце-прем`єра можна було приховати від прем`єр-міністра.

Другий нардеп відПР сказав, що Янукович також хотів відставки міністра науки і освіти ДмитраТабачника.

“АлеПрезидента вдалося переконати, оскільки питання про відставку Табачника вжерозглядалося на поточному пленарному сесії”, – пояснив парламентарій.

На уточнюючепитання, чи знав Азаров про можливу відставку Табачника, нардеп від ПРвідповів: “Ні, прем`єр-міністр про це нічого не знав”.

Народний депутатвід НУ-НС, у свою чергу, підтвердила слова парламентаріїв від ПР.

Прес-секретарАзарова Віталій Лук `янов сказав, що він не може прокоментувати інформацію,отриману від нардепів, оскільки прем`єр-міністр перебуває на переговорах.

Як повідомлялося,сьогодні, 2 липня, Рада звільнила Володимира Семиноженко з посади віце-прем`єраіз гуманітарних питань. Рішення підтримали 378 нардепів.

У ПР заявили, щопарламент звільнив чиновника у зв`язку з неефективним виконанням ним своїхобов`язків. Сам же Семиноженко зазначив, що дане рішення є політичним.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня