На Інтері скасували дебати Луценко та Могильова

На Інтері скасували дебати Луценко та МогильоваВлада лякає відверта розмова з колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, йдеться в заяві партії Народна самооборона.

“Влада немає відповідей на елементарні питання з приводу розвалу діяльності МВС”, -йдеться в заяві. 

Якповідомляється, редакторська група програми Велика політика з ЄвгеномКисельовим (телеканал Інтер) за 9 годин до початку ефіру змінила темуанонсованої раніше програми за участю Луценка.

“Навіть утакому форматі влада злякалася відвертої розмови про нинішній стан справ уміліції. З самого початку від участі в програмі відмовився міністр внутрішніхсправ Анатолій Могильов, уникаючи можливості відповісти на прямі запитання свогоопонента, виставивши кандидатуру одного із заступників “, – наголошуєтьсяв заяві.

Крім того, впрес-службі партії повідомили, що, згідно з останніми даними, за 5 місяцівпоточного року кількість осіб, які постраждали від злочинів, зросла в Україніна 50%.

“І це лишеодна із страшних цифр міліцейської статистики. Тепер тема програми повністюзмінена – щоб не відповідати за розвал правоохоронної системи, влада звичнобуде “годувати” електорат проблемами російської мови в Україні”, – вважають у Народній самообороні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня