Дело: Богатирьова може очолити Мінздоров’я

Дело: Богатирьова може очолити Мінздоров’яЗвільнення Семиноженка і Бойка – перші ластівки в прагненні Президента переформатувати Кабмін. У керівництві Партії регіонів стверджують, що Микола Азаров уже практично погодився на звільнення міністра охорони здоров`я Зіновія Митника, повідомляє газета Дело.

Як зазначає видання, звільнення Митника домагається голова комітету з охорони здоров`я, депутат від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва. На це місце претендують відразу троє: екс-заступник міністра охорони здоров`я Олександр Орда, депутат від Компартії Юрій Гайдаєв та секретар РНБО Раїса Богатирьова, зазначає Дело.

Крім того, хмари згустилися і над міністром вугільної промисловості Юрієм Ященком. Ще на початку літа Президент Віктор Янукович дав 1% проти 99%, що той залишиться на своїй посаді. “Так, Ященко слабкий міністр, але йому поки не знайшли заміну”, – стверджують відразу кілька джерел у Партії регіонів. За інформацією Дела, є питання і до міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка з боку його “куратора”, віце-прем`єра Віктора Слаути. Трохи насторожує Адміністрацію Президента також міністр соціальної політики і праці Василь Надрага. “Він надто багато базікає. Ми його не уповноважували заявляти про підвищення пенсійного віку. У нас взагалі не було такої ініціативи – підвищувати пенсійний вік. Але, думаю, працювати він поки залишиться”, – заявив співрозмовник Дела. Вінцем кадрових зачисток у Кабміні може стати добровільний відхід Сергія Тігіпка з посади віце-прем`єра. “Тігіпко сам грюкне дверима і піде, розкритикувавши чинну владу”, – вважає один з керівників Партії регіонів.

Як повідомлялося, 2 липня Рада звільнила Володимира Семиноженка з посади віце-прем`єра з гуманітарних питань. Рішення підтримали 378 нардепів.

У ПР заявили, що парламент звільнив чиновника у зв`язку з неефективним виконанням ним своїх обов`язків. Сам же Семиноженко зазначив, що дане рішення є політичним.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з газетою Дело.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня