Політолог: Восени на посаду глави МВС можуть призначити Балогу

Політолог: Восени на посаду глави МВС можуть призначити БалогуУкраїнські політологи прогнозують, що вже восени в Кабінеті міністрів Миколи Азарова відбудеться друга хвиля кадрових ротацій.

“Восени нас буде чекати нова хвиля відставок … тим більше, що нас чекають ще місцеві вибори”, – сказав президент аналітичного центру Відкрита політика Ігор Жданов на прес-конференції.

При цьому він пояснив, що відставки залежатимуть від того, наскільки представники влади на місцях виправдали сподівання “керівництва верхівки Партії регіонів” на представництво в місцевих органах самоврядування.

Водночас, він не зміг спрогнозувати, хто саме залишить свою посаду в уряді.

“Що вдається Партії регіонів, так це проводити блискуче закрито свої операції”, – наголосив він.

Також Жданов нагадав про конфлікт голови парламентського комітету з питань охорони здоров`я Тетяни Бахтєєвої і міністра охорони здоров`я Зиновія Митника.

Політолог також не відкидає відставки міністра вугільної промисловості Юрія Ященка, якого раніше критикував Президент.

У свою чергу заступник директора агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький не відкидає ротації керівництва Міністерства внутрішніх справ. Він зазначив, що на посаду керівника МВС може бути призначено екс-главу секретаріату президента Віктора Балогу.

“Є певні чутки, що він (Балога – ред.) хоче, і йому начебто певні групи Партії регіонів пропонують посаду голови МВС”, – сказав він.

Чергові місцеві вибори в Україні заплановано на 31 жовтня 2010 року.

Нагадаємо, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що на цій сесії кадрові питання розглядатися не будуть.

Раніше Рада вже розглядала питання про відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, тоді йому вдалося залишитися на посаді глави МВС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня