Рада відхилила законопроект Яценюка про створення антикорупційного комітету

Рада відхилила законопроект Яценюка про створення антикорупційного комітетуВерховна Рада України відхилила законопроект про Національний антикорупційний комітет. За ухвалення відповідного проекту за основу проголосували тільки 115 народних депутатів з 431 зареєстрованого в залі.

Також Рада не змогла відправити даний документ на повторне перше читання – “за” 127 голосів.

Автор законопроекту – народний депутат Арсеній Яценюк (НУ-НС), представляючи документ у парламенті, зазначив, що законопроект про Національний антикорупційний комітет можна розглядати “як перший крок до формування першого в історії України органу, який реально оголосить війну з корупцією”.

Він наголосив, що прийняття закону перш за все залежить від політичної волі. “Якщо Президент декларує боротьбу з корупцією, нехай робить перший крок і почне з Банкової …”, – сказав він.

Після голосування народний депутат України Олег Ляшко (БЮТ) запитав у першого заступника фракції Партії регіонів Михайла Чечетова, чому його фракція не голосувала за даний закон. Депутат відповів: “Від кількості створених структур тільки розмазується робота. Ми цим шляхом ніколи не підемо. Ми порядок в країні наведемо”.

Як повідомлялося, позавчора, 5 липня, заступник міністра Кабінету міністрів, урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Андрій Богдан зазначив, що уряд планує до кінця 2010 року розробити національну стратегію боротьби з корупцією.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня