Понад тисячу прихильників Яценюка пікетують Раду

Понад тисячу прихильників Яценюка пікетують РадуБлизько 1,2 тис. прихильників партії Фронт змін пікетують Верховну Раду з вимогою не приймати в цілому законопроект № 6601, яким вводиться змішана виборча система на місцевих виборах без участі блоків, у редакції, прийнятій в першому читанні.

Пікетники розташувалися навколо огорожі біля будівлі парламенту. Вони тримають в руках партійні і державні прапори, а також плакати з написами: “Народу – свободу вибору!”, “Депутатів обирають, а не призначають!”, “Від виборів Фронт змін усувають і демократію вбивають!”.

Пікетники вимагають, щоб парламент дозволив участь у місцевих виборах місцевих організацій і партій, які було зареєстровано пізніше, ніж за рік до дня проведення виборів.

Очікується виступ на пікеті лідера партії Фронт змін, депутата Ради від фракції НУ-НС Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, 6 липня більш ніж 200 представників громадських організацій пікетували Верховну Раду, протестуючи проти ухвалення закону про вибори до місцевих рад.

Нагадаємо, 1 липня Верховна Рада призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 31 жовтня 2010 року, і підтримала в першому читанні законопроект про проведення цих виборів за мажоритарно-пропорційною виборчою системою, яка скасовує право політичних блоків висувати своїх кандидатів на місцевих виборах. Також законопроектом пропонується ввести право на висунення кандидатів на місцевих виборах тільки для тих партій, відповідні місцеві організації яких було зареєстровано не пізніше, ніж за рік до дня виборів.

Водночас, Рада відмовилася проводити місцеві вибори за відкритими списками.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня