Тимошенко: Майже всі члени уряду Азарова – українофоби

Тимошенко: Майже всі члени уряду Азарова - українофобиЛідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що уряд Миколи Азарова відверто демонструє свої антиукраїнські настрої, і тому опозиція готова до підтримки будь-яких ініціатив щодо звільнення членів Кабінету міністрів.

Про це Тимошенко сказала в інтерв`ю Бі-бі-сі.

“Майже весь уряд Януковича є українофобом. Це люди, які апріорі не люблять Україну і всі наші цінності. І тому ми в будь-який момент будемо віддавати наші голоси за відставку будь-якого міністра і представника влади Януковича, тому що для нас вони всі мають одну природу, яка нічого спільного не має з демократією, з любов`ю до України і служінням Україні “, – заявила Тимошенко.

Нинішню кадрову політику Тимошенко називає дуже складною. “На першому етапі, коли формувалася коаліція і коли потрібно було роздати всім членам коаліції посади відповідно до домовленостей, то уряд і взагалі всі органи влади в Україні складалися з представників різних політичних сил, що входили в коаліцію”, – нагадала вона.

“Зараз, очевидно, що коли зміцнюється влада Януковича, коли вона набирає свою не досить конституційну міць, то поступово і з уряду, і з усіх вертикалей та гілок влади видаляють людей, які не належать безпосередньо до оточення Януковича. Набирають людей, які представляють один регіон нашої держави, – Донецький. І які будуть консолідовано діяти, використовуючи владу і політику для збільшення свого багатства. Я думаю, що і надалі триватиме процес звільнення чужинців з усіх структур влади, і буде приходити донецький клан, освоюючи всі владні можливості “, – зазначила Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко вважає, що у разі проведення владою грамотної, заохочувальної мовної політики вся Україна розмовлятиме українською мовою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня