ЗМІ: Новим головою МНС стане Балога

ЗМІ: Новим головою МНС стане БалогаНовим міністром надзвичайних ситуацій стане Віктор Балога, повідомило виданню Главком обізнане джерело в Партії регіонів.

За його відомостями, голосування за відставку Шуфрича навряд чи відбудеться сьогодні, у день народження Януковича – швидше за все, зміна керівництва МНС відбудеться завтра.

“Нової роботою”, на яку переходить Шуфрич, відповідно до проекту постанови про його відставку, опублікованій на сайті Верховної Ради, за відомостями джерел Главкому, стане пост голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді звільнити Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Раніше заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький не виключив, що Віктора Балогу можуть призначити на посаду керівника МВС.

За матеріалами: Главком

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня