Луценко заявляє, що Балога може очолити МНС за 10 “тушок”

Луценко заявляє, що Балога може очолити МНС за 10 Лідер громадського руху “Народна Самооборона”, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко прогнозує призначення колишнього голови Секретаріату Президента Віктора Балоги на посаду міністра з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про це він сказавв ефірі телеканалу Україна. 

“МіністраМНС звільнили і запропонували (цю посаду) пану Балозі, під керівництвом якогоперебуває група Єдиний центр, яка налічує близько 10 багнетів”, – сказавЛуценко.

На його думку, цесвідчить про намір Партії регіонів заручитися підтримкою близько 10 близькихБалозі депутатів Верховної Ради, щоб забезпечити потім підтримку понад 300депутатами внесення змін до Конституції з метою посилення президентської влади.

“Зміна панаШуфрича на посаді – це частина цього плану, а саме підтягти 10″ тушок”за посаду міністра МНС. Посаду міністра надзвичайних ситуаційзапропонували пану Балозі, під керівництвом якого перебуває група Єдиний Центр,яка налічує близько десяти багнетів”, – сказав Луценко .

“Деякихкупують за мільйони, а інших – за посаду”, – зазначив Луценко.

Нагадаємо, 9липня Кабінет Міністрів запропонував Раді звільнити Нестора Шуфрича з посадиміністра з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідківЧорнобильської катастрофи.

Президент ВікторЯнукович призначив Шуфрича заступником секретаря Ради національної безпеки іоборони.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня