Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій

Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуаційВерховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, у зв`язку з переходом на нову посаду заступника секретаря РНБО.

Це рішення в суботу, 10 липня, підтримали 256 депутатів з 428 що взяли участь у голосуванні. 

Перший віце-прем`єр-міністр Андрій Клюєв зазначив на засіданні ВР, що така пропозиція внесена “у зв`язку з переходом Н. Шуфрича на нову посаду, з учорашнього дня він працює заступником секретаря РНБО”. 

Нагадаємо, 9 липня, прем`єр-міністр України Микола Азаров зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про звільнення Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 

Після чого, згідно з указом Президента України Віктора Януковича № 763/2010 від 9 липня Нестор Шуфрич був призначений заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони. 

Тим часом, джерело в Партії регіонів повідомило, що новим головою МНС стане Віктор Балога.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня