Луценко намагається відтворити “демократичну опозицію” в НУ-НС, але виходить “хреново”

Луценко намагається відтворити Лідер партії Народна самооборона Юрій Луценко заявив, що в парламентській фракції Наша Україна – Народна самооборона є семеро народних депутатів, які чітко розглядають себе як опозиційні щодо Партії регіонів і чинної влади.

“У нас сьогодні семеро депутатів, які чітко розглядають себе як опозиційні до Януковича і не належать БЮТ. Але, на жаль, сказати, що я можу там на когось на 100% покластися, не можна. Я люблю кожного зі своїх друзів, але досвід останніх днів чесно не дозволяє мені бути оптимістом”, – сказав Луценко в інтерв`ю Главкому.

“Це Москаль, Гримчак, Стець, Стецьків, Ар`єв, Доній та Куліков. Ми абсолютно нормально ідентифікуємо себе як колеги”, – додав екс-глава МВС.

У своєму інтерв`ю він також розповів, що для партії стало великим потрясінням перехід Сергія Харовського, Олега Новікова та Катерини Лук`янової в правлячу коаліцію. “Так, удар, коли від нас пішли троє – Новіков, Лук`янова та Харовський – був для нас дуже болючим. Всі троє були дуже близькі до керівництва Самооборони. Ось у цьому кабінеті всі збиралися або в сусідньому. Ми дебатували, матюкалися, ставили ультиматуми, ми були однією сім`єю. Коли з родини в 10 осіб випадає 2-3 – це дуже боляче. Це кінець тієї дружньої атмосфери команди, яка була не зіпсована грошима та інтригами”, – сказав Луценко.

“Від нас пішли близькі члени сім`ї. Це не сусіди, якими були Стретович і Марущенко з ХДС, а наші члени родини, з якими разом святкували і ховали, перемагали і програвали. Самооборона як сім`я скінчилася, тому і було закрито групу”, – додав політик.

Водночас, лідер Самооборони зазначив, що сама партія продовжує свою боротьбу і своє існування. “Вона виключила зі своїх лав тих, хто її зрадив, і вона готова боротися. Але сьогодні перемога можлива не через виступ одинаків, а через об`єднання демократичних сил”, – сказав Луценко.

За його словами, Народна Самооборона намагається зробити те ж, що робила у 2007 році: “НУ-НС, будучи альтернативою БЮТу, але не конкурентом, разом з БЮТ в один голос виграв вибори. Тоді ми сповідували політику не боротися один проти одного. Сьогодні Юля робить своє, ми ж – нічого або боремося всередині себе. Поки я намагаюся в НУ-НС відтворити демократичну опозицію, яка проти Регіонів, але не БЮТ. Виходить поки хреново. Водночас, я не перериваю контакти з БЮТ і чую, що там відбуваються серйозні зміни. Може, не настільки глибокі, як мені б хотілося, але відбуваються. У НУ-НС ж триває внутрішнє самоїдство, яке заклав Ющенко”.

За матеріалами: Главком

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня