КПУ: Міноборони обіцяє прибрати експозицію про ОУН-УПА з музею історії ВВВ

КПУ: Міноборони обіцяє прибрати експозицію про ОУН-УПА з музею історії ВВВУ Компартії стверджують, що в Міністерстві оборони пообіцяли прибрати експозицію про ОУН-УПА з Національного музею історії Великої Вітчизняної війни.

Як повідомила прес-служба на партійному сайті, про це йдеться у відповіді Міністерства оборони України на відповідний депутатський запит народного депутата України, першого секретаря Одеського обкому КПУ Євгена Царькова.

Як відомо, Царьков звернувся до прем`єр-міністра України Миколи Азарова та міністра оборони Михайла Єжеля з проханням розглянути питання про неправомірність розміщення в залі Партизанської слави Національного музею історії Великої Вітчизняної війни експозиції, присвяченої ОУН-УПА.

Відповідний депутатський запит був зачитаний 4 червня на засіданні парламенту головою Верховної Ради України.

Як повідомлялося, виставку архівних документів НКВС-КДБ про діяльність Української повстанської армії відвідали понад 65 тисяч українців у всіх регіонах країни.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня