Балога: Шуфрич вже наговорив такого, що тепер йому треба думати про свої безрадісні перспективи

Балога: Шуфрич вже наговорив такого, що тепер йому треба думати про свої безрадісні перспективиЛідер партії Єдиний Центр Віктор Балога наполягає на відсутності домовленостей про посади міністра з питань надзвичайних ситуацій та входження його політичної сили в коаліцію.

Про це він сказав, коментуючи вчорашню заяву екс-міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича, який наполягав, що його відставка з посади міністра стала результатом домовленостей правлячої коаліції з Балогою.

“Але дайте звільненому спокій, у нього і так гірко на душі! Він сам не розуміє, що сталося. Цей відставник за гарячими слідами наговорив такого, що йому треба думати не про мене, а про свої безрадісні політичні перспективи “, – зауважив Балога.

Він зазначив, що не збирався, не збирається і не буде збиратися в МНС. “Я вже говорив журналістам, що це міністерство може очолити хто завгодно, тільки не Балога”, – додав він.

Він зауважив, що ніколи і ні в кого не вимагав ніяких посад. Більше того, на переконання Балоги, “вимагати портфель” у Президента чи прем`єра, хто б на цих посадах не був – марна справа. “У вищій політичній лізі такий рекет не проходить”, – наголосив він.

Також Балога відкинув можливість для себе домагатися посади міністра, щоб комусь помститися: “Це не для мене. Не вписується в мої критерії гідності й порядності “.

Він також зауважив, що депутати від Єдиного Центру не будуть йти в коаліцію, і вони про це чітко заявили. “Мої колеги є однодумцями і ніколи не будуть розмінним матеріалом”, – сказав Балога.

Нагадаємо, що 10 липня Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій. Це рішення підтримали 256 народних депутатів.

Після цього Шуфрич звинуватив главу Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна в тому, що він є винуватцем більшості проблем, що виникають у чинної влади.

Також Шуфрич заявив, що в Партії регіонів починають повторювати помилки попередньої влади.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня