Чечетов: Кравчук три роки тому називав Януковича мало не рідним сином

Чечетов: Кравчук три роки тому називав Януковича мало не рідним синомПерший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов констатує, що три роки тому політичні погляди колишнього Президента України Леоніда Кравчука були кардинально протилежними.

Про це він сказав у коментарі з приводу сьогоднішнього виступу Кравчука на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 20-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

“Слухав сьогодні виступ колишнього президента Леоніда Кравчука на урочистому засіданні Верховної Ради, в якому він піддав критиці всіх, а найбільше діючу владу, і не міг не згадати, що лише три роки тому Кравчук не шкодував зусиль, щоб хвалити Януковича і Партію регіонів. І саме з цією політичною силою та її лідером пов`язував Леонід Макарович динамічний розвиток України”, – сказав Чечетов.

Він, зокрема, нагадав, як Кравчук, виступаючи на з`їзді Партії регіонів 4 серпня 2007 року, дав високу оцінку Януковичу і очолюваній ним партії.

Також, за словами Чечетова, Кравчук висловлював тверде переконання, що економічне зростання в Україні відбувається тільки завдяки Януковичу. Зокрема, відзначив депутат, тоді Кравчук сказав, що “перший раз, коли Віктор Федорович прийшов, ВВП почав зростати. І так було вдруге, коли він прийшов …”.

Та й почав Кравчук тоді свій виступ, за словами Чечетова, з того, що “для нього прем`єр – мало не рідний син”. “На моїх очах сформувався лідер Віктор Федорович Янукович …”, – процитував депутат екс-президента.

Крім того, стверджує Чечетов, Кравчук ще й похвалив Партію регіонів за те, що вона “не дозволяє собі політичного базару, як це собі може дозволити політична малеча”.

“Ось і думаєш, коли ж цей відомий політик говорив правду. Сьогодні або три роки тому?”, – резюмував Чечетов.

Як повідомлялося, сьогодні в парламенті Кравчук критикував нинішню владу за спробу знову переписати Конституцію під існуючу політичну ситуацію. Він зауважив, що це є ні чим іншим, як підтасовуванням і безвідповідальністю.

Крім того, Кравчук написав Януковичу відкритого листа, в якому закликав чинного голову держави назвати винних у завданні збитків державі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня