Блондинки виявилися успішнішими за брюнеток і рудих

Британський сайт The Motley Fool, що спеціалізується на управлінні особистими фінансами, провів дослідження, у ході якого вдалося встановити, що жінки зі світлим волоссям виявилися успішнішими за брюнеток і рудих.
Згідно з результатами дослідження, середній щомісячний дохід жінок зі світлим волоссям становить приблизно 1200 євро після вирахування всіх податків, тоді як брюнетки заробляють близько 1120 євро, а рудоволосі – не більше 1070 євро.

При цьому блондинки більш схильні до легковажних витрат: так, щомісяця вони витрачають близько 334 євро на купівлю різних дрібниць і дрібничок, таких як шоколадні цукерки, сумочки і туфлі.

Як повідомляє джерело, більшість блондинок вміють керувати своїми особистими фінансами і завжди знають, як багато їм потрібно витратити найближчим часом і як скоро їх заощадження будуть витрачені.

Коментар НО: Справа не у кольору волосся, а в тому, що блондинки – це виключно арійки (європеоїди), натомість до брюнеток, окрім арійців, потрапили люди з семітськими, негроїдними та монголоїдними генотипами.

Підтвердження цієї тези: Блакитноокі – найрозумніші люди, – експерти

Про расові відмінності див.: Арійський стандарт

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня