У НУ-НС заявили, що візит Кирила фінансується з держбюджету України

У НУ-НС заявили, що візит Кирила фінансується з держбюджету УкраїниНародний депутат від фракції НУ-НС, член комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Ярослав Кендзьор зажадав оприлюднити інформацію, за які кошти здійснювалася пряма трансляція виступу Московського патріарха Кирила в Одесі на Першому національному телеканалі, яка тривала з 8:30 до 12:00 .

Як повідомила прес-служба партії За Україну!, про це йде мова в депутатському зверненні Кендзьора, яке він направив Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення України.

У своєму зверненні депутат зазначив, що візит російського патріарха здійснюється “практично за рахунок державного бюджету України”. “Безпрецедентні заходи з охорони, в яких задіяні тисячі працівників міліції, прямі трансляції на державному телебаченні та інші заходи в рамках візиту російського патріарха обходяться українським платникам податків у сотні мільйонів гривень”, – зазначив член групи За Україну!.

Також Кендзьор заявив, що візит московського патріарха не є пастирським. “Цілком зрозуміло, що цей візит є політичним. Московський патріарх, який у своїх виступах розповідає про” єдиний народ “виконує політичну агітаційну місію”, – запевнив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні в Одесі патріарх Московський Кирило відслужив першу літургію і освятив Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Раніше партія Всеукраїнське об`єднання Свобода заявила, що візит Кирила в Україну сприятиме розпаленню в країні міжрелігійної ворожнечі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня