Партія Яценюка повідомила Мін`юст про зміну своїх цілей

Партія Яценюка повідомила Мін`юст про зміну своїх цілейПолітична партія Фронт Змін, лідером якої є народний депутат від фракції НУ-НС Арсеній Яценюк, направила Міністерству юстиції України офіційне повідомлення про зміну мети своєї діяльності.

Як повідомив Мін`юст, відповідне рішення було прийнято черговим партійним з`їздом, який відбувся 15 травня 2010 року.

Новою метою партії визначено: побудова країни динамічного, сталого розвитку, в якій будуть втілені європейські цінності свободи, рівності, справедливості, солідарності і толерантності, принципи демократії і суспільного діалогу, а також забезпечена можливість участі всіх громадян України у виробленні нової державної політики.

Попередня мета діяльності політичної партії Фронт Змін полягала в побудові сильної країни, яка має справжній суверенітет, у забезпеченні лідерських позицій України в модернізаційних процесах на східноєвропейському просторі, перетворення України на один з найновіших центрів інтеграційних процесів у Європі, а також у створенні політичної та управлінської еліти , яка б відповідала історичним цілям країни і забезпечувала її відтворення.

Міністерство юстиції зареєструвало зміни до статуту Фронту Змін. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Партія Фронт Змін була зареєстрована в Міністерстві юстиції 26 червня 2007 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 140.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня